اخبار و رویداد ها

وزیر راه و شهرسازی به همراه استاندار آذربایجان غربی، نماینده مردم شهرستان ارومیه در مجلس شورای اسلامی، مدیرکل راه و شهرسازی استان و هیئت همراه از عملیات اجرایی پروژه آزاراه ارومیه- تبریز شرکت مهندسی عمران و تولیدی نیرو بازدید کردند.

مجتمع اقامتی فاطمیه قم با زیر بنای 5600 متر مربع در میدان مطهری شهر قم واقع گردیده است.موقعیت مکانی این پروژه در فاصله 500 متری شمال غربی حرم مطهر حضرت معصومه(س) است که موجب رفاه حال زائرین و بهره برداران این مجتمع گردیده است.

مسجد و مجتمع فرهنگی و مذهبی حضرت وليعصر (عج) به لحاظ قرارگيري در موقعيتي خاص و طرح معماری داراي اهميت ويژه اي مي باشد. این پروژه در شهر تهران ، چهار راه حضرت ولیعصر (عج) و در ضلع جنوبی تئاتر شهر در زمینی به مساحت 5000 متر مربع با زیر بنای 25698 متر مربع بنا شده است.

نماینده محترم مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی، فرماندار شهرستان ازنا،  بخشدار کمندان، مدیر عامل شرکت آب منطقه ای استان لرستان، معاونت طرح و توسعه آب منطقه ای لرستان از پروژه سد مخزنی کمندان بازدید نمودند.

logodown02.png
شركت مهندسي عمران و توليدي نيرو  از سال 1370  با اجراي پروژه‌های عمراني و تأمین امنيت در نقاط مرزي شرق كشور پا به عرصه وجود گذاشته است و در سال 1371 به صورت شركت سهامي خاص به ثبت رسيده و فعالیت خود را به صورت حرفه‌ای در دو رشته تخصصي سدسازي و راه و ابنيه آغاز نموده است. اين شركت با هدف كمك به توسعه، عمران و آباداني كشور و همچنين اجرای پروژه‌های مختلف عمراني و تسهيل در معیشت كاركنان خدوم نيروي انتظامي بنا نهاده شد و در اين راستا پروژه‌های گوناگونی را در مناطق مختلف كشور اجرا و به بهره برداري رسانيده است.
qa.png
contact-us01.png
نشانی: تهران، بلوار شیخ فضل ا... نوری، ابتدای بلوار مرزداران، جنب شهرک آزمایش، ساختمان حکمت، بلوک امید، طبقه 9
کد پستی: 1464757161
تلفن:
86012166-72 (9821+)
دورنگار (فکس): 86012174 (9821+)
پست الکترونیک:info@omtn.ir
کلیه حقوق متعلق به شرکت مهندسی عمران و تولیدی نیرو می باشد.© Copyright 2019.