اخبار و رویداد ها

مجتمع اقامتی فاطمیه قم با زیر بنای 5600 متر مربع در میدان مطهری شهر قم واقع گردیده است.موقعیت مکانی این پروژه در فاصله 500 متری شمال غربی حرم مطهر حضرت معصومه(س) است که موجب رفاه حال زائرین و بهره برداران این مجتمع گردیده است.

مسجد و مجتمع فرهنگی و مذهبی حضرت وليعصر (عج) به لحاظ قرارگيري در موقعيتي خاص و طرح معماری داراي اهميت ويژه اي مي باشد. این پروژه در شهر تهران ، چهار راه حضرت ولیعصر (عج) و در ضلع جنوبی تئاتر شهر در زمینی به مساحت 5000 متر مربع با زیر بنای 25698 متر مربع بنا شده است.

راه به عنوان زیرساخت حمل و نقل، اصلی ترین مؤلفه رشد و توسعه منطقه محسوب می گردد. به نحوی که سایر پارامترهای توسعه یافتگی از قبیل صنعت، معدن و کشاورزی در گرو وجود زیرساختهای حمل و نقل مناسب بوده و بدون وجود آن سرعت رشد و توسعه منطقه ای کشور بسیار کم خواهد بود.

نیاز روز افزون شهرها به روان سازی ترافیک شهری به عنوان یکی از ارکان مدیریت شهری، امری اجتناب ناپذیر محسوب می گردد. این موضوع باعث گردیده که حرکت در راستای احداث پل های مختلف در برنامه های شهرداری ها مد نظر قرار گیرد.

logodown02.png
شركت مهندسي عمران و توليدي نيرو  از سال 1370  با اجراي پروژه‌های عمراني و تأمین امنيت در نقاط مرزي شرق كشور پا به عرصه وجود گذاشته است و در سال 1371 به صورت شركت سهامي خاص به ثبت رسيده و فعالیت خود را به صورت حرفه‌ای در دو رشته تخصصي سدسازي و راه و ابنيه آغاز نموده است. اين شركت با هدف كمك به توسعه، عمران و آباداني كشور و همچنين اجرای پروژه‌های مختلف عمراني و تسهيل در معیشت كاركنان خدوم نيروي انتظامي بنا نهاده شد و در اين راستا پروژه‌های گوناگونی را در مناطق مختلف كشور اجرا و به بهره برداري رسانيده است.
qa.png
contact-us01.png
نشانی: تهران، بلوار شیخ فضل ا... نوری، ابتدای بلوار مرزداران، جنب شهرک آزمایش، ساختمان حکمت، بلوک امید، طبقه 9
کد پستی: 1464757161
تلفن:
86012166-72 (9821+)
دورنگار (فکس): 86012174 (9821+)
پست الکترونیک:info@omtn.ir
کلیه حقوق متعلق به شرکت مهندسی عمران و تولیدی نیرو می باشد.© Copyright 2019.