اخبار و رویداد ها

آقای مهندس عباس گودرزی نماینده محترم مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی در تاریخ دوم خرداد ماه 1398 از سد شهید بروجردی بازدید به عمل آوردند و ابراز امیدواری کردند که بودجه پیش بینی شده برای ادامه فعالیت احداث سد هر چه سریعتر محقق گردد.

با عنایت به همجواری مسجد و مجتمع فرهنگی حضرت ولیعصر (عج) با مجموعه تئاتر شهر و به منظور بررسی فضای داخلی و پیرامونی پروژه، و آشنایی هرچه بیشتر با امکانات و طراحی منحصر به فرد این مجتمع، وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی، معاونین محترم شهرداری و هیأت همراه از این مجموعه بازدید به عمل آوردند 

وزیر راه و شهرسازی به همراه استاندار آذربایجان غربی، نماینده مردم شهرستان ارومیه در مجلس شورای اسلامی، مدیرکل راه و شهرسازی استان و هیئت همراه از عملیات اجرایی پروژه آزاراه ارومیه- تبریز شرکت مهندسی عمران و تولیدی نیرو بازدید کردند.

نماینده محترم مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی، فرماندار شهرستان ازنا،  بخشدار کمندان، مدیر عامل شرکت آب منطقه ای استان لرستان، معاونت طرح و توسعه آب منطقه ای لرستان از پروژه سد مخزنی کمندان بازدید نمودند.

logodown02.png
شركت مهندسي عمران و توليدي نيرو  از سال 1370  با اجراي پروژه‌های عمراني و تأمین امنيت در نقاط مرزي شرق كشور پا به عرصه وجود گذاشته است و در سال 1371 به صورت شركت سهامي خاص به ثبت رسيده و فعالیت خود را به صورت حرفه‌ای در دو رشته تخصصي سدسازي و راه و ابنيه آغاز نموده است. اين شركت با هدف كمك به توسعه، عمران و آباداني كشور و همچنين اجرای پروژه‌های مختلف عمراني و تسهيل در معیشت كاركنان خدوم نيروي انتظامي بنا نهاده شد و در اين راستا پروژه‌های گوناگونی را در مناطق مختلف كشور اجرا و به بهره برداري رسانيده است.
qa.png
contact-us01.png
نشانی: تهران، بلوار شیخ فضل ا... نوری، ابتدای بلوار مرزداران، جنب شهرک آزمایش، ساختمان حکمت، بلوک امید، طبقه 9
کد پستی: 1464757161
تلفن:
86012166-72 (9821+)
دورنگار (فکس): 86012174 (9821+)
پست الکترونیک:info@omtn.ir
کلیه حقوق متعلق به شرکت مهندسی عمران و تولیدی نیرو می باشد.© Copyright 2019.