اخبار و رویداد ها

بازدید نماینده محترم مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی از سد شهید بروجردی

سد شهيد بروجردي يكي از طرح هاي استان لرستان است كه عمليات اجرايي آن در سال 1391 در حد تجهيز كارگاه آغاز ولي به علت عدم تخصیص رديف اعتباري کافی متوقف شده بود، که طي سال هاي 96 و 97 با پيگيري‌ هاي مداوم این شرکت و شركت آب منطقه اي لرستان، تلاش استاندار محترم لرستان و نمايندگان مردم بروجرد و اشترينان در مجلس شوراي اسلامي اين طرح از حالت رکود خارج شده و رديف اعتباري دریافت کرد.
این سد از نوع سنگریزه ای با هسته رسی با حجم تنظیم حدود ۲۰ میلیون متر مکعب است که در شمال شهر بروجرد و بر روی رودخانه گندل گیلان احداث خواهد شد
و آب شرب مورد نیاز شهر بروجرد که بر اساس محاسبات معادل ۵۰ میلیون متر مکعب در سال است از طریق این سد و سد آبسرده تامین خواهد شد.

گفتنی است در ابتدا حجم مخزن سد شهید بروجردی در حدود 5 میلیون مترمکعب بوده، اما با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته می توان تا 15 میلیون مترمکعب آب رودخانه گله رود را با خط انتقال 13 کیلومتری به محل احداث سد شهید بروجردی منتقل کرد، که با این اقدام حجم تنظیم مخزن سد به 20 میلیون مترمکعب افزایش پیدا خواهد کرد.
شایان ذکر است آقای مهندس عباس گودرزی نماینده محترم مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی در تاریخ دوم خرداد ماه 1398 از سد شهید بروجردی بازدید به عمل آوردند و ابراز امیدواری کردند که بودجه پیش بینی شده برای ادامه فعالیت احداث سد هر چه سریعتر محقق گردد.

logodown02.png
شركت مهندسي عمران و توليدي نيرو  از سال 1370  با اجراي پروژه‌های عمراني و تأمین امنيت در نقاط مرزي شرق كشور پا به عرصه وجود گذاشته است و در سال 1371 به صورت شركت سهامي خاص به ثبت رسيده و فعالیت خود را به صورت حرفه‌ای در دو رشته تخصصي سدسازي و راه و ابنيه آغاز نموده است. اين شركت با هدف كمك به توسعه، عمران و آباداني كشور و همچنين اجرای پروژه‌های مختلف عمراني و تسهيل در معیشت كاركنان خدوم نيروي انتظامي بنا نهاده شد و در اين راستا پروژه‌های گوناگونی را در مناطق مختلف كشور اجرا و به بهره برداري رسانيده است.
qa.png
contact-us01.png
نشانی: تهران، بلوار شیخ فضل ا... نوری، ابتدای بلوار مرزداران، جنب شهرک آزمایش، ساختمان حکمت، بلوک امید، طبقه 9
کد پستی: 1464757161
تلفن:
86012166-72 (9821+)
دورنگار (فکس): 86012174 (9821+)
پست الکترونیک:info@omtn.ir
کلیه حقوق متعلق به شرکت مهندسی عمران و تولیدی نیرو می باشد.© Copyright 2019.