اخبار و رویداد ها

بازدید وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از مسجد و مجتمع فرهنگی حضرت ولیعصر (عج)

با عنایت به همجواری مسجد و مجتمع فرهنگی حضرت ولیعصر (عج) با مجموعه تئاتر شهر و به منظور بررسی فضای داخلی و پیرامونی پروژه، و آشنایی هرچه بیشتر با امکانات و طراحی منحصر به فرد این مجتمع، وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی، معاونین محترم شهرداری و هیأت همراه از این مجموعه بازدید به عمل آوردند  و از کیفیت و چگونگی ساخت و طراحی خاص و منحصر به فرد این مجتمع ابراز رضایت و قدردانی کردند.

map1.jpg

شایان ذکر است مسجد و مجتمع فرهنگی حضرت ولیعصر (عج) در شهر تهران، چهار راه ولیعصر و در ضلع جنوبی تئاتر شهر احداث گردیده است. ابعاد این زمین در ضلع شمالی و جنوبی حدود 92 متر و در ضلع شرقی و غربی حدود 50 متر است و در زمینی به مساحت 5000 متر مربع احداث شده است. این مجموعه درای 7 طبقه است که سه طبقه با کاربری پارکینگ، یک طبقه سالن اجتماعات (به ظرفیت 311 نفر)، 2 طبقه شبستان زنانه و مردانه و یک طبقه بخش های اداری و فرهنگی می باشد.

logodown02.png
شركت مهندسي عمران و توليدي نيرو  از سال 1370  با اجراي پروژه‌های عمراني و تأمین امنيت در نقاط مرزي شرق كشور پا به عرصه وجود گذاشته است و در سال 1371 به صورت شركت سهامي خاص به ثبت رسيده و فعالیت خود را به صورت حرفه‌ای در دو رشته تخصصي سدسازي و راه و ابنيه آغاز نموده است. اين شركت با هدف كمك به توسعه، عمران و آباداني كشور و همچنين اجرای پروژه‌های مختلف عمراني و تسهيل در معیشت كاركنان خدوم نيروي انتظامي بنا نهاده شد و در اين راستا پروژه‌های گوناگونی را در مناطق مختلف كشور اجرا و به بهره برداري رسانيده است.
qa.png
contact-us01.png
نشانی: تهران، بلوار شیخ فضل ا... نوری، ابتدای بلوار مرزداران، جنب شهرک آزمایش، ساختمان حکمت، بلوک امید، طبقه 9
کد پستی: 1464757161
تلفن:
86012166-72 (9821+)
دورنگار (فکس): 86012174 (9821+)
پست الکترونیک:info@omtn.ir
کلیه حقوق متعلق به شرکت مهندسی عمران و تولیدی نیرو می باشد.© Copyright 2019.