اخبار و رویداد ها

عضویت شرکت مهندسی عمران و تولیدی نیرو در انجمن مدیریت پروژه ایران و انجمن بین المللی مدیریت پروژه

برگ زرین دیگر بر افتخارات شرکت مهندسی عمران و تولیدی نیرو
شرکت مهندسی عمران و تولیدی نیرو در سال 1387 برای نخستین بار موفق به اخذ گواهینامه عضویت در انجمن مدیریت پروژه ایران و انجمن بین المللی مدیریت پروژه (IPMA) گردید. این شرکت بار دیگر با همت و تلاش و رایزنی مدیران و کارشناسان، مجدداً موفق به کسب این گواهینامه گردید.
شایان ذکر است عضویت در انجمن های ملی و بین المللی علاوه بر اینکه در ارتقاء جایگاه شرکت در بین سایر رقبا نقش موثری ایفاء می کند باعث حضور گسترده و چشمگیر و نمایش توانایی های شرکت در سطح ملی و بین المللی خواهد شد و در فرآیند مناقصات و انتخاب پیمانکاران شایسته کشوری نیز نقش به سزایی خواهد داشت.

logodown02.png
شركت مهندسي عمران و توليدي نيرو  از سال 1370  با اجراي پروژه‌های عمراني و تأمین امنيت در نقاط مرزي شرق كشور پا به عرصه وجود گذاشته است و در سال 1371 به صورت شركت سهامي خاص به ثبت رسيده و فعالیت خود را به صورت حرفه‌ای در دو رشته تخصصي سدسازي و راه و ابنيه آغاز نموده است. اين شركت با هدف كمك به توسعه، عمران و آباداني كشور و همچنين اجرای پروژه‌های مختلف عمراني و تسهيل در معیشت كاركنان خدوم نيروي انتظامي بنا نهاده شد و در اين راستا پروژه‌های گوناگونی را در مناطق مختلف كشور اجرا و به بهره برداري رسانيده است.
qa.png
contact-us01.png
نشانی: تهران، بلوار شیخ فضل ا... نوری، ابتدای بلوار مرزداران، جنب شهرک آزمایش، ساختمان حکمت، بلوک امید، طبقه 9
کد پستی: 1464757161
تلفن:
86012166-72 (9821+)
دورنگار (فکس): 86012174 (9821+)
پست الکترونیک:info@omtn.ir
کلیه حقوق متعلق به شرکت مهندسی عمران و تولیدی نیرو می باشد.© Copyright 2019.