اخبار و رویداد ها

حضور شرکت مهندسی عمران و تولیدی نیرو در دومین همایش قیر با ارزش

دومین همایش قیر با ارزش با هدف یافتن راهکارهایی برای تولید انواع قیرهای اصلاح شده همایشی با حضور اساتید و مدیران وزارت راه و شهرسازی، سازمان ملی استاندارد، پژوهشگاه صنعت نفت، دانشگاه امیر کبیر، دانشگاه تربیت مدرس، در روز چهارشنبه مورخ 1397/08/02 برگزار گردید .
به گزارش روابط عمومی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور، "مسعود نصرتی" معاون توسعه منابع و پشتيباني سازمان شهرداريها و دهياريهاي كشور صبح چهارشنبه دوم آبان ماه در همايش قیر با ارزش در تهران گفت: اگر دانش تخصصی شهرداران و مدیران شهری ما در زمينه استفاده صحيح از قیر افزايش يابد،‌ می توان حجم قابل توجهی از منابع را در این خصوص صرفه جویی و در سایر پروژه های عمرانی استفاده نمود.
وی افزود: بکارگیری آخرین دستاوردهای علمی و تجربیات جهانی در مباحث تخصصی باعث جلوگیری از هدررفت منابع مالی می شود. در عرصه مدیریت اجرایی هرگاه با سوانح و حوادثی مواجه می شویم که زیرساخت های عمرانی ما را تهدید نمايد، بلافاصله با آسیب شناسی‌های اولیه سعی می کنیم تا در گام نخست با اصلاح و به روز رسانی آیین نامه ها و دستورالعمل‌های موجود از تکرار آن جلوگیری کنیم یا در صورت امکان از شدت تخریب در آینده بکاهیم.
وی تصریح کرد: نشست ها و همایش های علمی می توانند نقش بسزائی در بررسی سوانح و حوادث را ایفا نمایند و با بیان آخرین دستاوردهای علمی و تجربی روز دنیا در زمینه ای خاص و کاربردی، ضرورت تغییر نگاه ها در آن حوزه را به تمامی عوامل تصمیم ساز و مجري یادآوری نمایند.
مبحث تخصصی قیر به عنوان یکی از پرکاربردترین نیازهاي روزمره در پروژه ها می بایست نگاه خود را به قیر در تمامی زمینه‌ها اعم از تولید، توزیع، میزان و چگونگی مصرف و حتی تامین مالی آن تغییر دهد و این امکان پذیر نخواهد بود مگر با ارائه آموزشهاي کاربردی متناسب با نیاز پروژه ها که یکی از مصرف کنندگان اصلی قیر هستند.
در انتها تندیس قیر با ارزش به شرکت مهندسی عمران و تولیدی نیرو اهدا گردید.

Image
logodown02.png
شركت مهندسي عمران و توليدي نيرو  از سال 1370  با اجراي پروژه‌های عمراني و تأمین امنيت در نقاط مرزي شرق كشور پا به عرصه وجود گذاشته است و در سال 1371 به صورت شركت سهامي خاص به ثبت رسيده و فعالیت خود را به صورت حرفه‌ای در دو رشته تخصصي سدسازي و راه و ابنيه آغاز نموده است. اين شركت با هدف كمك به توسعه، عمران و آباداني كشور و همچنين اجرای پروژه‌های مختلف عمراني و تسهيل در معیشت كاركنان خدوم نيروي انتظامي بنا نهاده شد و در اين راستا پروژه‌های گوناگونی را در مناطق مختلف كشور اجرا و به بهره برداري رسانيده است.
qa.png
contact-us01.png
نشانی: تهران، بلوار شیخ فضل ا... نوری، ابتدای بلوار مرزداران، جنب شهرک آزمایش، ساختمان حکمت، بلوک امید، طبقه 9
کد پستی: 1464757161
تلفن:
86012166-72 (9821+)
دورنگار (فکس): 86012174 (9821+)
پست الکترونیک:info@omtn.ir
کلیه حقوق متعلق به شرکت مهندسی عمران و تولیدی نیرو می باشد.© Copyright 2019.