اخبار و رویداد ها

بازدید وزیر راه و شهرسازی از پروژه آزادراه ارومیه – تبریز

وزیر راه و شهرسازی به همراه استاندار آذربایجان غربی، نماینده مردم شهرستان ارومیه در مجلس شورای اسلامی، مدیرکل راه و شهرسازی استان و هیئت همراه از عملیات اجرایی پروژه آزاراه ارومیه- تبریز شرکت مهندسی عمران و تولیدی نیرو بازدید کردند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان آذربایجان غربی، معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور در این بازدید گفت: آزادراه ارومیه – تبریز به طول 170 کیلومتر در هفت قطعه اجرا می شود.
خیراله خادمی در ادامه با بیان اینکه قطعات یک و دو این پروژه در سالهای گذشته به بهره برداری رسیده است، اضافه کرد: قطعه 3 این طرح به طول 17 کیلومتر از مهمترین قسمت های پروژه به شمار می رود که دو دستگاه تونل هریک به طول دو کیلومتر جهت کوتاه شدن 12 کیلومتر از مسیر احداث خواهد شد. وی، اعتبار مورد نیاز برای تکمیل قطعه 3 آزادراه ارومیه – تبریز را 2000 میلیارد ریال برآورد کرد و گفت: قطعه 4 این طرح 80 درصد پیشرفت اجرایی دارد و قطعات 5، و 6 و 7 در محدوده راههای آذربایجان شرقی اجرا می شود که در حال حاضر در مرحله مذاکره با سرمایه گذار قرار دارد.
مرجع خبر : سایت اداره کل راه و شهرسازی استان آذربایجان غربی (azargharbi.mrud.ir)
عکس : ISNA

logodown02.png
شركت مهندسي عمران و توليدي نيرو  از سال 1370  با اجراي پروژه‌های عمراني و تأمین امنيت در نقاط مرزي شرق كشور پا به عرصه وجود گذاشته است و در سال 1371 به صورت شركت سهامي خاص به ثبت رسيده و فعالیت خود را به صورت حرفه‌ای در دو رشته تخصصي سدسازي و راه و ابنيه آغاز نموده است. اين شركت با هدف كمك به توسعه، عمران و آباداني كشور و همچنين اجرای پروژه‌های مختلف عمراني و تسهيل در معیشت كاركنان خدوم نيروي انتظامي بنا نهاده شد و در اين راستا پروژه‌های گوناگونی را در مناطق مختلف كشور اجرا و به بهره برداري رسانيده است.
qa.png
contact-us01.png
نشانی: تهران، بلوار شیخ فضل ا... نوری، ابتدای بلوار مرزداران، جنب شهرک آزمایش، ساختمان حکمت، بلوک امید، طبقه 9
کد پستی: 1464757161
تلفن:
86012166-72 (9821+)
دورنگار (فکس): 86012174 (9821+)
پست الکترونیک:info@omtn.ir
کلیه حقوق متعلق به شرکت مهندسی عمران و تولیدی نیرو می باشد.© Copyright 2019.