اخبار و رویداد ها

شهردار محترم ارومیه پیش از ظهر یکشنبه مورخ 27 مرداد 98 در محل پروژه تقاطع غیر همسطح آذربایجان حضور یافته و بعد از بازدید میدانی از جبهه های کاری فعال پروژه در جریان آخرین اقدامات و روند تکمیل احداث پروژه قرار گرفتند.

هر رویدادی که در یک بنگاه اقتصادی به وقوع می‌پیوند از جنبه تاثیر مالی‌ای که در بنگاه می‌گذارد قابل بررسی می‌باشد. به عبارت دیگر هر رویدادی، یا رویدادی مالی است و یا رویدادی غیر مالی. نگاه سطحی به این تعریف به ظاهر ساده و پیش و پا افتاده، موجب گردیده است

آقای مهندس عباس گودرزی نماینده محترم مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی در تاریخ دوم خرداد ماه 1398 از سد شهید بروجردی بازدید به عمل آوردند و ابراز امیدواری کردند که بودجه پیش بینی شده برای ادامه فعالیت احداث سد هر چه سریعتر محقق گردد.

با عنایت به همجواری مسجد و مجتمع فرهنگی حضرت ولیعصر (عج) با مجموعه تئاتر شهر و به منظور بررسی فضای داخلی و پیرامونی پروژه، و آشنایی هرچه بیشتر با امکانات و طراحی منحصر به فرد این مجتمع، وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی، معاونین محترم شهرداری و هیأت همراه از این مجموعه بازدید به عمل آوردند 

logodown02.png
شركت مهندسي عمران و توليدي نيرو  از سال 1370  با اجراي پروژه‌های عمراني و تأمین امنيت در نقاط مرزي شرق كشور پا به عرصه وجود گذاشته است و در سال 1371 به صورت شركت سهامي خاص به ثبت رسيده و فعالیت خود را به صورت حرفه‌ای در دو رشته تخصصي سدسازي و راه و ابنيه آغاز نموده است. اين شركت با هدف كمك به توسعه، عمران و آباداني كشور و همچنين اجرای پروژه‌های مختلف عمراني و تسهيل در معیشت كاركنان خدوم نيروي انتظامي بنا نهاده شد و در اين راستا پروژه‌های گوناگونی را در مناطق مختلف كشور اجرا و به بهره برداري رسانيده است.
qa.png
contact-us01.png
نشانی: تهران، بلوار شیخ فضل ا... نوری، ابتدای بلوار مرزداران، جنب شهرک آزمایش، ساختمان حکمت، بلوک امید، طبقه 9
کد پستی: 1464757161
تلفن:
86012166-72 (9821+)
دورنگار (فکس): 86012174 (9821+)
پست الکترونیک:info@omtn.ir
کلیه حقوق متعلق به شرکت مهندسی عمران و تولیدی نیرو می باشد.© Copyright 2019.