رتبه بندی

Image

رتبه بندی شرکت

شرکت مهندسی عمران و تولیدی نیرو که در سال 1383 اولین گواهینامه صلاحیت پیمانکاری خود را اخذ نموده است در خرداد ماه سال 1393 موفق به ارتقاء پایه در چهار رشته اصلی پیمانکاری گردید.

این شرکت طی پیگیری­ها، مکاتبات و هماهنگی­های به عمل آمده با معاونت برنامه­ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری و شعبات سازمان تأمین اجتماعی و همچنین جمع­آوری و مستندسازی آمار و اطلاعات قراردادها، صورت­وضعیت­ها و بیمه­ های پروژه­ها و همچنین اخذ مفاصاحساب­های بیمه، موفق به دریافت چهار پایه یک در رشته ­های ساختمان و ابنیه، تأسیسات و تجهیزات، آب و راه و ترابری گردید که با توجه به توانمندی فنی و مالی شرکت و مجوز جدید صلاحیت پیمانکاری مذکور موجبات ورود و شرکت در کلیه مناقصات ملی داخلی و خارجی را فراهم کرده است.

Image
Image
logodown02.png
شركت مهندسي عمران و توليدي نيرو  از سال 1370  با اجراي پروژه‌های عمراني و تأمین امنيت در نقاط مرزي شرق كشور پا به عرصه وجود گذاشته است و در سال 1371 به صورت شركت سهامي خاص به ثبت رسيده و فعالیت خود را به صورت حرفه‌ای در دو رشته تخصصي سدسازي و راه و ابنيه آغاز نموده است. اين شركت با هدف كمك به توسعه، عمران و آباداني كشور و همچنين اجرای پروژه‌های مختلف عمراني و تسهيل در معیشت كاركنان خدوم نيروي انتظامي بنا نهاده شد و در اين راستا پروژه‌های گوناگونی را در مناطق مختلف كشور اجرا و به بهره برداري رسانيده است.
qa.png
contact-us01.png
نشانی: تهران، بلوار شیخ فضل ا... نوری، ابتدای بلوار مرزداران، جنب شهرک آزمایش، ساختمان حکمت، بلوک امید، طبقه 9
کد پستی: 1464757161
تلفن:
86012166-72 (9821+)
دورنگار (فکس): 86012174 (9821+)
پست الکترونیک:info@omtn.ir
کلیه حقوق متعلق به شرکت مهندسی عمران و تولیدی نیرو می باشد.© Copyright 2019.