ارتباط مستقیم با مدیرعامل

Image

ارتباط مستقیم با مهندس مهدی رحمانی مدیر عامل شرکت

تکریم، جلب رضایتمندی و خشنودی ارباب رجوع، از اصولی است که شرکت مهندسی عمران و تولیدی نیرو همواره به آن معتقد و پایبند است.

این امکان به دستور مدیرعامل شرکت، برای تسهیل ارتباط مستقیم با شخص مدیرعامل ایجاد شده است.

موارد مطرح شده از این طریق با قید فوریت بررسی و نتیجه در اولین فرصت منعکس خواهد شد. بدون شک کلیه معاونین، مدیران و همکاران در هر سطح سازمانی و در هر نقطه ای از میهن عزیز و پهناورمان، خود را ملزم به پاسخگویی به موقع و مناسب به تمامی مراجعه کنندگان می دانند. معهذا در صورت نیاز به برقراری ارتباط مستقیم با مدیر عامل شرکت، می توانید از طریق پر کردن فرم ذیل به این مهم دست یابید.

logodown02.png
شركت مهندسي عمران و توليدي نيرو  از سال 1370  با اجراي پروژه‌های عمراني و تأمین امنيت در نقاط مرزي شرق كشور پا به عرصه وجود گذاشته است و در سال 1371 به صورت شركت سهامي خاص به ثبت رسيده و فعالیت خود را به صورت حرفه‌ای در دو رشته تخصصي سدسازي و راه و ابنيه آغاز نموده است. اين شركت با هدف كمك به توسعه، عمران و آباداني كشور و همچنين اجرای پروژه‌های مختلف عمراني و تسهيل در معیشت كاركنان خدوم نيروي انتظامي بنا نهاده شد و در اين راستا پروژه‌های گوناگونی را در مناطق مختلف كشور اجرا و به بهره برداري رسانيده است.
qa.png
contact-us01.png
نشانی: تهران، بلوار شیخ فضل ا... نوری، ابتدای بلوار مرزداران، جنب شهرک آزمایش، ساختمان حکمت، بلوک امید، طبقه 9
کد پستی: 1464757161
تلفن:
86012166-72 (9821+)
دورنگار (فکس): 86012174 (9821+)
پست الکترونیک:info@omtn.ir
کلیه حقوق متعلق به شرکت مهندسی عمران و تولیدی نیرو می باشد.© Copyright 2019.